11 listopad - Święto Niepodległości

0

11 listopada – Święto Niepodległości

W naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 95 rocznicy odzyskania niepodległości przygotowany pod kierunkiem pani Gabrieli Garczyńskiej. Wzięli w nim udział uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Tradycyjnie już odwiedzili nas kombatanci – uczestnicy walk o niepodległość Polski.

Z tej samej okazji – choć kilka dni później – gościliśmy również w naszej szkole zespół wokalno – instrumentalny “Maestro”. W wykonaniu artystów usłyszeliśmy przepiękne polskie pieśni patriotyczne, m.in. “Rotę”, “Kwiaty polskie”, “Jesienny deszcz”, “Piechotę”, “Wolność”, “Ułani”. Wokalista zachęcał do włączania się w śpiewanie niektórych pieśni, więc część utworów została wykonana wspólnie ze słuchaczami. O tym, że koncert bardzo się podobał świadczyły gromkie brawa na zakończenie spotkania.

<

Komentarze zamknięte.