Uroczysty apel z okazji Święta Niepodległości

0

 

07 listopada 2014 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zbliżającej się 96 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym patriotycznym spotkaniu, przygotowanym przez uczniów klas 5a, 4a, 4d i harcerek z klasy 6b pod kierunkiem pani Bogny Beresteckiej, wzięli uczniowie naszej szkoły, nauczyciele i dyrekcja oraz goście specjalni: przedstawiciele Stowarzyszenia Szarych Szeregów z przewodniczącym Stefanem Lewandowskim, uczestnikiem Powstania Warszawskiego, oraz Chorągwiany Krag Seniorów “Dęby”. Zebrani w sali gimnastycznej wysłuchali wierszy Juliana Słowackiego, Ignacego Krasickiego, Władysława Bełzy i innych polskich poetów. Ozdobą całości był minikoncert pieśni patriotycznych przy wtórze akordeonu i gitary.

Komentarze zamknięte.