Z wizytą w Gospodarstwie Rolnym Viva-Natura

Uczniowie z klas 3b i 3d odwiedzili 16 listopada b.r. Gospodarstwo Rolne Viva-Natura, które dostarcza do naszej szkoły owoce i warzywa w ramach programu ,,Owoce w Szkole”. Mieliśmy okazję zapoznać się z procesem przygotowania owocowych i warzywnych przysmaków trafiających do nas w każdym tygodniu. Wizytę w przetwórni poprzedził klasowy konkurs plastyczny ,,Zdrowie ukryte w warzywach i owocach”. Prace laureatów były upominkiem i podziękowaniem dla firmy Viva-Natura za tak miłe i serdeczne przyjęcie naszych klas. Podczas wycieczki mieliśmy okazję nie tylko obejrzeć jak przebiega proces produkcji m.in. soku z jabłek, ale także go spróbować. Był pyszny! Wrażenia po naszej wycieczce pozostaną z nami na długo, a owoce i warzywa pozostaną w naszej diecie na zawsze!
Katarzyna Borzycka
Magdalena Dudkowska