Dlaczego jest święto Bożego Narodzenia?
Dlaczego wpatrujemy się w gwiazdy na niebie?
Dlaczego śpiewamy kolędy?
Dlatego, żeby się uczyć miłości do Pana Jezusa.

Dlatego, żeby podawać sobie ręce.
Dlatego, żeby się uśmiechać do siebie.

Dlatego, żeby sobie przebaczać.

ks. Jan Twardowski

W imieniu Samorządu Uczniowskiego składamy serdeczne życzenia Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Uczniom naszej szkoły. Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tym wyjątkowym czasie chcemy życzyć przedstawicielom całej społeczności szkolnej wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.
Niech Was ogarnie uczucie radości, miłości i szczęścia, rozlewając się obfitością łask, które nowo narodzone Dziecię wniesie w życie Wasze i Waszych Rodzin. Niech składany u żłóbka pokłon wprowadzi w Was poczucie bezpieczeństwa i pokoju w 2017 roku, dając siłę do realizacji marzeń, którymi warto się dzielić i nadziei, bez której nie da się żyć.
Wesołych Świąt!

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNE  od “Scratchowców”
Specjalnie z myślą o Was  przygotowaliśmy na zajęciach komputerowych w Scratchu  świąteczne miniaturki. Zapraszamy do ich obejrzenia.

Z najlepszymi życzeniami Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku – uczniowie kl.  6b, 6c, 6d

Aby uruchomić pokaz, kliknij ikonkę  zielonej flagi na środku obrazka lub w jego prawym górnym rogu; aby zakończyć – kliknij czerwony przycisk.

Hania Pekról 6d

Ula Walkowiak 6b