Zapowiedzi Samorządu Uczniowskiego

0
27 STYCZNIA – DZIEŃ PIŻAMY
Samorząd szkolny podjął decyzję, że Dzień Piżamy w naszej szkole odbędzie się
27 stycznia (piątek) i będzie obejmował uczniów klas 4-6. Załóż ulubioną piżamę  i baw się razem z nami.

31 STYCZNIA – DZIEŃ PRZYTULANIA
Co robić w  Dzień Przytulania?
Przede wszystkim… przytulać się! Tego dnia możemy robić to bez końca.
W ten sposób możemy pokazać, że nam na kimś zależy, objąć ramieniem rodzeństwo, rodziców, przyjaciół. Czworonogi także się ucieszą,  jeśli tego dnia dłużej niż zazwyczaj pogłaszczemy je za uchem.
Zachęcamy  wszystkich uczniów, którzy chcą obdzielić przytulasami swoich kolegów i koleżanki ze szkoły o przygotowanie dużych, czytelnych napisów, np. przytulanie na powitanie, darmowe przytulasy dla każdego, free hugs itp. Podczas przerw będzie okazja, żeby ogarnąć przytulasem każdego chętnego ucznia i nauczyciela.

 POCZTA  WALENTYNKOWA
Od  30 stycznia  rusza w naszej szkole Poczta Walentynowa. Obok tablicy SU będzie stała  Skrzynka Walentynowa, do której będzie można wrzucać swoje kartki z życzeniami  lub  wyznaniami  przyjaźni  i miłości. Dzień  Św.Walentego  jest 14 lutego czyli w czasie trwania ferii zimowych – dlatego Wasze Walentynki będą doręczone do adresatów już 9 lutego. Pamiętajcie, żeby napisać  klasę, imię i nazwisko  osoby, dla której robicie niespodziankę.

Komentarze zamknięte.