Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci

Pod hasłem  „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci” 6 lutego 2018 obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Wydarzenie to ma na celu promowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
Za pośrednictwem obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu chcemy zwrócić uwagę na rolę użytkownika internetu w budowaniu bezpiecznego i przyjaznego środowiska on-line. Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci i w jaki sposób z niej korzysta. Podczas wydarzeń organizowanych w ramach DBI szczególnie podkreśla się możliwość wykorzystania internetu przez dzieci i młodzież w nauce, a także jako formę twórczej rozrywki.
W naszej szkole organizujemy :
MIĘDZYKLASOWY KONKURS NA NAJCIEKAWSZY PLAKAT „BEZPIECZNY INTERNET -SZACUNEK W SIECI”
Plakaty (format A3) można oddawać do 16 lutego do p.Wawer
Zachęcamy uczniów do przygotowania klasowych gazetek ściennych na ten temat.
Więcej informacji na temat Dnia Bezpiecznego Internetu znaleźć można na stronie http://www.saferinternet.pl/
Do pobrania:
Zanim kupisz