Wycieczka "zerówki"do Wolina

Dnia 11 czerwca grupa “0” udała sie na wycieczkę do Wolina. Dzieci miały do wykonania określone zadania, m.in: strzelanie z łuku, bieg z przeszkodami, pisanie gęsim piórem, wyrabianie kul z filcu. Słuchaliśmy ciekawych opowiesci związanych z historią Wolina. Próbowaliśmy podpłomyków, bawiliśmy się na starodawnym placu zabaw.
Wycieczkę będziemy długo wspominać. Było wspaniale!
Paulina Grabowiec

Sejmik  samorządowy

Dnia 24 maja 2018r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w XVII  edycji sejmiku samorządowego zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczecinie. Tegoroczne hasło to : AKTYWNIE, ZDROWO NA SPORTOWO. Uczniowie zajmujący się samorządnością rozmawiali o najciekawszych wydarzeniach we własnych szkołach i dzielili się doświadczeniami. Mieli również okazję powtórzyć sobie wiadomości o piramidzie żywieniowej oraz skorzystać ze zdrowego poczęstunku. Na zakończenie imprezy odbył się mecz z profesjonalną kobiecą drużyną piłki nożnej. Nasi uczniowie spisali się znakomicie podczas rozgrywek.