WYNIKI WYBORÓW  SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 2 października 2018 roku przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której 9 kandydatów prezentowało swoje programy. Uprawnieni do głosowania byli wszyscy uczniowie. W głosowaniu wzięło udział 207 uczniów.
Komisja wyborcza w składzie: Urszula Wesołowska 8c i Maciej Janowiec 8b po zakończeniu głosowania dokonała obliczeń głosów. Nauczycielem nadzorującym przebieg wyborów był opiekun Samorządu Uczniowskiego Marzena Wawer.
W skład samorządu weszło pięć osób  o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:
PRZEWODNICZĄCA – Hanna Zielińska  kl.8b
ZASTĘPCA – Marcel Bartczak  kl.8c
LIDERZY-
Julia Romer  kl.7c
Dominik Sołtys kl.6b
Igor Dańczak kl.4c
Zapraszamy i zachęcamy wszystkich uczniów do dzielenia się swoimi pomysłami oraz wspierania Waszych liderów w realizacji tych zadań.
Zapraszamy do galerii zdjęć.
Opiekun SU –Marzena Wawer