Tanecznym krokiem ku Niepodległości

Dnia 8.11.19  odbył się uroczysty apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości Polski. Uczniowie klas młodszych 1-3  podczas spotykania “Tanecznym krokiem ku Niepodległości” podziwiali  polskie tańce narodowe : poloneza i krakowiaka w wykonaniu klasy 3 a  (wych. Agata Ołowska) i 3 b (wych. Małgorzata Wajdowicz).
Natomiast uczniowie klas starszych pod kierunkiem p. Marzeny Szulc  i Małgorzaty Szulc przygotowali uroczysty apel  a, w nim  krótką i ciekawą lekcję historii Polski.
Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs, pt.:  Łączy nas flaga. Najdłuższą flagę około 20 m. przygotowała kl. 5 b z wych. Anną Kowalczuk, a najciekawszy plakat dotyczący tego święta wykonała uczennica kl. 7 b Sara Burnas. Zwycięzcom konkursów gratulujemy.