XVI Mikołajkowy Turniej Mini - Siatkówki dziewcząt i chłopców

0
       W przeddzień mikołajek reprezentacja szkoły w piłce siatkowej, pod okiem pani trener Anny Kowalczuk, wzięła udział w XVI Mikołajkowym Turnieju Mini – Siatkówki dziewcząt i chłopców szkół podstawowych o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Śródmieście – Północ. Celem turnieju była popularyzacja mini siatkówki wśród najmłodszych, doskonalenie umiejętności młodych siatkarzy oraz nawiązywanie nowych przyjaźni podczas rywalizacji
z zespołami innych szkół.
       W turnieju uczestniczyły reprezentacje szkół – osobno w kategorii dziewcząt i chłopców, mecze zaś rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Na uwagę zasługuje fakt, że rozgrywki sędziowane były przez profesjonalistów -międzynarodowego sędziego Macieja Maciejewskiego (mecze dziewcząt) oraz sędziego klasy pierwszej Marcina Radeckiego (mecze chłopców).
        W rywalizacji końcowej zarówno chłopcy, jak i dziewczęta uplasowali się na II miejscu. Każdy uczestnik turnieju otrzymał nagrodę w postaci piłki siatkowej, a wszystkie drużyny puchary i medale. Gratulujemy!!!!!

Komentarze zamknięte.